دوره جامع تربیت مدرس حرفه ای انرژی

دوره جامع تربیت مدرس حرفه ای انرژی

با اعطای مدرک معتبر بین المللی و داخلی

 

تربیت مدرس حرفه ای طراحی خانه های کم انرژی بر اساس متود BIM

بهمراه ارائه مدرک معتبر قابل ترجمه و استعلام از مرکز تربیت مربی و پژوهشهای سازمان فنی حرفه ای و اعطای مدرک بین المللی EMBA  انرژی از موسسه آموزش عالی  انرژی استکهلم

طول دوره : ۶ ترم – هر ترم ۶۰ ساعت ( ۳۰ ساعت تئوری و ۳۰  عملی و نرم افزار)

مدرس دوره : پروفسور جعفر محمودی – استاد دانشگاه KTH  سوئد

 

توضیحات دوره:

با توجه به ضرورت مباحث بهینه سازی انرژی و در راستای نیاز کشور به متخصصین کارآزموده تفاهنامه ای بین موسسه نئون و مرکز تربیت مربی و پزوهشهای سازمان فنی حرفه ای منعقد شد تا مدرسین و مربیان حرفه ای جهت تدریس در سطح  مراکز آموزشی سازمان فنی حرفه ای و اموزشگاهها ، آموزش ببینند. بر این اساس مقرر گردید تا در هر سال ۲۵ نفر از افراد واجد شرایط در این دوره شرکت کرده و پس از گذراندن ۴۸۰ ساعت آموزش های کاربردی و عملی در حوزه انرژی ساختمان بتوانند پاسخگوی نیاز جامعه برای تدریس و همچنین مشاوره انرژی در سطوح مختلف باشند. بوضوح افزایش افراد آموزش دیده در این حوزه میتواند فرهنگسازی صحیح و مستمر در راستای مصرف بهینه و ساخت و سازهای پایدار را به دنبال داشته باشد.

 

پس از گذراندن دوره و عبور از مراحل ارزیابی و پروژه ها ، مدرک دوگانه قابل ترجمه  نئون و مرکز تربیت مربی سازمان فنی حرفه ای و مورد تائید سازمان برنامه و بودجه ایران جهت اشتغال درشرکتهای خصوصی،  سازمانها و ارگانهای دولتی و صادر خواهد شد. همچنی پس از ارزیابی نهایی مدرک EMBA انرژی نیز از موسسه آموزش عالی انرژی استکهلم صادر خواهد شد.

 

لازم به ذکر است این دوره در بستر آنلاین و بصورت جامع از  نیمه اول آبان ماه  شروع خواهد شد. 

ظرفیت پذیرش محدود و ۲۵ نفر در هر سال خواهد بود.

 

نحوه پذیرش و هزینه  :

در مرحله اول دوستان علاقمند رزومه خود را به ادرس ایمیل موسسه ارسال مینمایند تا پس از بررسی ۲۵ نفر از افراد واجد شرایط انتخاب شده و دوره را شروع خواهند کرد.  هزینه ثبت نام برای هر ترم مبلغ ۲ میلیون تومان خواهد بود که بصورت پرداخت جداگانه برای هر ترم توسط دانشجو قبل از شروع ترم پرداخت خواهد شد.

عنوان هر ترم و سرفصل های مورد تدریس در هر ترم  در چارت زیر قابل ملاحظه است.

 

برای ثبت نام اولیه میتوانید فرم ثبت نام آنلاین  در لینک زیر را تکمیل کنید.
فرم ثبت نام آنلاین