اطلاعات تور علمی تحقیقاتی سوئد ویژه اعضای هیئت علمی دانشگاهها و مراکز علمی پژوهشی معتبر

مقدمه:

در راستای تورهای علمی و مطالعاتی که موسسه بهینه سازان انرژی نئون با همکار ی موسسه آموزش عالی انرژی استکهلم طی سالها ی اخیر اجرا کرده است ، این بار تور علمی  تحقیقاتی ویژه اعضای هیئت علمی دانشگاهها و مراکز پژوهشی معتبر ایران با گرنت موسسه آموزش عالی انرژی استکهلم SSE- – با هدف افزایش ارتباطات بین دانشگاههای ایران و دانشگاهها  و مراکز علمی پژوهشی سوئد اجرا خواهد شد.

 

ظرفیت ثبت نام:

این تور با طرفیت ۲۰ نفر اعلام میگردد و در نهایت ۱۲ نفر از متقاضیان به سفارت سوئد در تهران جهت طی مراحل اخذ ویزا معرفی خواهند شد.

هزینه ثبت نام :

از آنجا که این برنامه علمی با گرنت مجموعه سوئدی SSE  برگزار میشود هزینه ثبت نام برای هر متقاضی صرفا ۴۸۰ یورو می باشد. که در صورتیکه رزومه متقاضی تائید گردد طی قرارداد مکتوب با موسسه نئون از سوی متقاضی پرداخت خواهد شد.

بلیط رفت و برگشت و استفاده از مراکز اسکان موسسه اموزش عالی SSE در سوئد در مرحله پس از تائید ویزا خدمت متقاضیان ثبت نام کننده اطلاع رسانی خواهد شد.

 

مکان های بازدید :

دانشگاه KTH  سوئد – شهر استکهلم

دانشگاه MDH  سوئد – شهر وستروس

 

مدت تور:

طول مدت اجرای این تور ۸ روز خواهد بود .

سفر با پرواز ایران ایر انجام خواهد شد و از آنجا که شرکت ایران ایر شنبه ها پرواز مستقیم تهران- استکهلم دارد این سفر از شنبه تا شنبه بمدت ۸ روز انجام خواهد شد.

زمان های مهم :

مهلت ثبت نام : ۱۵ شهریور

تائید رزومه ها و اعلام نهایی نفرات: ۳۰ شهریور

معرفی به سفارت و صدور دعوتنامه  : 10  مهر

مصاحبه سفارت:  توسط سفارت سوئد و پس از نهایی شدن مدارک اعلام خواهد شد.

زمان تقریبی اجرای سفر: پایان آبانماه – زمان دقیق با نظر خواهی از افرادی که تائید نهایی شوند تعیین خواهد شد

 

نحوه ثبت نام :

ثبت نام در مرحله اول صرفا ارسال رزومه به ایمیل شرکت می باشد . در مرحله تائید نهایی ، جهت مراحل تکمیل مدارک و معرفی به سفارت با دوستان متقاضی تماس گرفته خواهد شد.

حامیان رویداد