تور علمی انرژی -حوزه اسکاندیناوی

تور علمی  طراحی خانه های کم انرژی بهمراه توسعه شهرک های پایدار در کشور  سوئد 

کارگاه آموزشی بین المللی    ”  طراحی خانه های کم انرژی و توسعه شهرک های پایدار     ” همراه با بازدید از پروژه های عملی در حال اجرا در حوزه اسکاندیناوی

تاریخ:16 الی 24 اردیبهشت 97

مکان برگزاری( بخش تئوری): دانشگاه سلطنتی سوئد- KTH و Passive House Center  سوئد

محل برگزاری بازدید ها ی عملی:  شهر استکهلم و گوتننبرگ- سوئد   

در این تور علمی که مرکز نئون با همکاری مدرسه عالی انرژی استکهلم-SSE- در حوزه اسکاندیناوی برگزار میکند یک روز از تور به شکل  کارگاه تئوری در دانشگاه KTH برگزار شده و استانداردها و روشهای طراحی و ساخت  برای دانشجویان شرکت کننده توضیح داده خواهد شد. در ادامه این بازدید علمی دانشجویان این امکان را خواهند یافت تا پروژه های طراحی خانه های کم انرژی (ZEB-Passive House- SEB) در منطقه اسکاندیناوی را بازدید کرده و از نزدیک با نحوه اجرای عملی این پروژه ها آشنا شوند. همچنین در این سفر با همکاری پارک های علم و فناوری گوتنبرگ و همچنین Stockholm Stad از شهر های هوشمند و پایدار ایجاد شده در شهر های استکهلم (Royal Seaport) و گوتنبرگ (River City ) بازدید خواهد شد.  در این پروژه ها تمامی ابعاد پایداری در شهرهای هوشمند توسط کارشناسان پروژه توضیح داده خواهد شد. 

در طول سفر کارشناسان و مدرسان فنی مدرسه اموزش عالی SSE دانشجویان را همراهی خواهند کرد تا توضیحات لازم را جهت  فراگیری بهتر مطالب ایراد نمایند.

دانشگاه ملاردالن سوئد و Passive House Center  سوئد، پارک علم و فناوری گوتنبرگ ،  همکاران موسسه سوئدی SSE  در برگزاری این رویداد بین المللی هستند.

بازدیدها از  شهرهای استکهلم، گوتنبرگ و هر شهر به مدت 4 روز  خواهد بود.

تمام ترانسفرهای  داخل شهری، بلیط رفت و برگشت، صدور دعوتنامه، اخذ ویزا- هتل و اسکان و حضور در بازدیدها و وورکشاپ ها از سوی همکاران مرکز نئون و مدرسه SSEهماهنگ خواهد شد.

نحوه ثبت نام و شرکت در این تور:

متقاضیان علاقمند لازم است رزومه و صفحه اول پاسپورت خود را به ایمیل شرکت (Info@neon-no.com) ارسال نمایند  تا توسط تیم اجرایی در مدرسه عالی SSE بررسی گردد، پس از بررسی برای دوستان واجد شرایط دعوتنامه جهت اخذ ویزا صادر شده و پس از هماهنگی با سفارت سوئد ، متقاضیان در محل سفارت جهت مصاحبه حضور یافته و 3 هفته پس از مصاحبه ویزا صادر خواهد شد. بلیط رفت و برگشت از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه آرلاندای استکهلم ، ترانسفر داخل شهر و هتل از سوی موسسه SSE برای دوستان شرکت کننده فراهم خواهد شد.

هزینه ثبت نام:

 ✅هزینه ثبت نام در کارگاه شامل- دعوتنامه پذیرش در کارگاه، ویزای شنگن- حضور در وورکشاپهای تئوری و بازدیدهای علمی و گواهینامه بین المللی کارگاه ،1250 یورو می باشد.

 ✅✅هزینه هتل و ترانسفرهای بین شهری( قطار سریع السیر استکهلم به گوتنبرگ)  و داخل شهری( کارت تردد رایگان استفاده از حمل و نقل عمومی در طول سفر ) و ترانسفر فرودگاهی   ، 1000 یورو می باشد.

✅✅✅در خصوص پرواز رفت وبرگشت  دوستان شرکت کننده مختارند با توجه به گزینه های انتخابی از بین  پرواز در کیفیت های متفاوت انتخاب نموده و بر اساس آن هزینه را به شکل جداگانه پرداخت نمایند


 دوره مذکور اولین دوره آموزشی از سری هفت گانه از بسته آموزشی مدیریت اجرایی  گرایش انرژی-  مدرسه عالیانرژی می باشد که در پایان منجر به صدور گواهی

Executive  MBA in  Energy Management

از سوی این موسسه میشود.